POPTÁVKA
Poptávka

21 února, 2023

Přestavení společnosti ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.

Lokalita - Moravskoslezský kraj (Ostrava)

Společnost ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. je dlouhodobě rostoucí výrobní společností, která se zaměřuje na efektivní zakázkovou výrobu pro světové hráče. Tito významní zahraniční odběratelé v sektoru výroby zemědělských strojů jsou jejími mnohaletými odběrateli. Vizí společnosti ISMM je zaujmout svými flexibilními službami a rychlostí výroby nejlépe všechny společnosti v žebříčku top 10 výrobců zemědělské techniky. Díky řady referenčních zakázek již úspěšně penetruje do dalších významných sektorů, kterými jsou například výroba stavebních a jiných strojů.

V posledním desetiletém období se společnost z původních pár zaměstnanců významně rozšířila do dnešní podoby třech výrobních provozoven, které jsou vybaveny moderními technologiemi pro přesnou výrobu na zakázku. Společnost dnes pokryje všechny fáze výroby – od řezání, přes opracování, přesné svařování až k lakování. Výstupem je tak již finální produkt, který je k odběratelům exportován přímo do zahraničí, ti jej následně exportují mimo země EU. 

V posledních třech letech ve spolupráci s BUSINESS INNOVATION s.r.o. se výrazně rozrostly investice do nejmodernějších technologií. Posledním klíčovým projektem je vybudování jedné z největších a nejmodernějších práškových lakoven na Severní Moravě a v ČR. Investice ve výši přes 32 miliónů korun umožní provádět složitější lakovací operace a lakovat jak menší dílce, tak větší, a to až čtyři metry dlouhé finální konstrukce. Technologie umožňuje dvouvrstvé lakování a zároveň nanotechnologický přístup lakování.

crossmenu