POPTÁVKA
Poptávka

Více o nás

Historie naší firmy:

BÚvodní logo - více o násUSINESS INNOVATION s.r.o. je dynamickou společností, která dlouhodobě poskytuje kvalitní a komplexní služby při přípravě a realizaci projektů pro dotace EU, s dlouholetou zkušeností jednotlivých pracovníků a to již od roku 2006.

Aktuálně se o Vás stará více než 5 profesionálů a další externí specialisté společnosti, což zaručuje flexibilitu, dostatečnou kapacitu pro velké projekty a také výborný poměr ceny a kvality služeb. Komplexní portfolio služeb naší firmy zahrnuje poradenství v rámci celého projektového cyklu. Jsme Vaším průvodcem, rádcem a oporou ve světě dotací EU.

Primárním cílem naší společnosti je přinášet klientům přidanou hodnotu ve snížení administrativní náročnosti, zvýšení objemu získaných finančních prostředků a bezproblémového čerpání dotací, včetně vyúčtování dotace a posledních monitorovacích zpráv v rámci udržitelnosti dotace. 
komora
Man_and_woman_with_briefcase_shake_hand_generated

Co umíme:

Náš tým spolupracoval na přípravě celé řady významných investičních projektů našich zákazníků. Mezi naše zákazníky patří velké i malé společnosti, z oblasti zpracovatelského průmyslu, stavebnictví, strojírenství, IT i obchodu. Nepoužíváme dvojí metr. Naším cílem je budouvat dlouhodobé vztahy s našimi zákaníky, proto ke všem zákazníkům a projektům přistupujeme se stejnou pečlivostí a důležitostí. Náš tým je složen ze specialistů v daných oborech, kteří mají významnou roli v rozvoji profesního a podnikatelského života firem na území celé ČR. Dlouhodobě spolupracujeme s našimi partnery, jimiž jsou poradci ekonomičtí a finanční, projektoví manažeři a odborní pracovníci řídích orgánů jako jsou např. Czechinvest, Regionální rady, a také Ministerstva ČR.

Naše vize:

Stát se přední poradenskou firmu v oblasti dotací a úvěrů z EU v ČR.
vizemise

Naše mise:

Zajistit dotace EU a finanacování všem subjektům, které mají nárok na čerpání financí.

Naše firma ctí zásady integrity:

Ochrana informací

Zásadně nesdělujeme informace o našich klientech ať už potencionálních, stávajících či minulých bez jejich výslovného souhlasu.

Etický kodex

Jsme vázáni etickým kodexem člena krajské Hospodářské komory ČR.

Zásada odpovědnosti

Za výsledky naší práce neseme plnou odpovědnost finanční, materiální a morální.
crossmenu