Dotace EU - případové studie našich zákazníků

 

SHIMANO CZECH REPUBLIC - případová studie program Inovace

Společnost Shimano Czech Republic, s.r.o. je vysoce specializovanou výrobní společností, která patří do skupiny Shimano, jež působí ve více než 20 zemích světa a na globálním trhu patří k leadrům především v oblasti cyklistických komponent.

Přečtěte si další úspěšnou žádost o dotaci v rámci výzvy Inovace.  

Celý článek zde » 


 


SAVO - klempířské potřeby - případová studie program Rozvoj

Společnost SAVO – klempířské potřeby byla založena v roce 1995 jako výrobní závod se specializací na klempířské prvky. Postupem času se začala specializovat na velkovýrobu svodových kolen pro evropské odběratele.

Přečtěte si další úspěšnou žádost o dotaci v rámci výzvy Rozvoj. 

Celý článek zde »


 


NOVOGEAR - případová studie program Potenciál

Produkty společnosti NOVOGEAR nacházejí uplatnění v nejrůznějších high-tech segmentech výroby, kterým je např. letecký nebo závodní průmysl (Formule 1). 

Přečtěte si další úspěšnou žádost o dotaci v rámci výzvy Potenciál. 

 

Celý článek zde »


 


ISMM - případová studie program Rozvoj

Společnost ISMM působí na dynamicky rostoucím trhu výrobců zemědělské techniky již od roku 2000 a za dobu svého podnikání dokázala vybudovat silnou strategickou pozici na tuzemském i evropském trhu.

Přečtěte si další úspěšnou žádost o dotaci v rámci výzvy Rozvoj. 

Celý článek zde »


 


COPRECI CZ - případová studie celopodnikového vzdělávání

 Společnost COPRECI CZ, s.r.o. založená v roce 1994 je jednou z dceřiných společností světového koncernu sídlícím ve Španělsku...

Přečtěte si další úspěšnou žádost o dotaci v rámci výzvy celopodnikového vzdělávání. 

Celý článek zde »


 


NOVOGEAR, spol. - případová studie celopodnikového vzdělávání

Společnost NOVOGEAR, spol. s.r.o. založená v roce 1993 se sídlem ve Frýdku – Místku patří do globálního koncernu HUMBEL...

Vzorový příklad schváleného projektu celodpodnikového vzdělávání společnosti NOVOGEAR, spol. s.r.o. 

Celý článek zde »


 


ISMM Project & Training - případová studie celopodnikového vzdělávání

Společnost ISMM byla založena v roce 1997 se sídlem v Ostravě. Orientuje se na výrobu kovových konstrukcí a kovodělných výrobků...

Podívejte se na obsah dalšího vzdělávacího projektu, který se tentokrát týká celopodnikového vzdělávání. 

Celý článek zde »


 


MSV Metal Studénka - případová studie multioborového vzdělávání

Společnost MSV Metal STUDÉNKA a.s. je v oblasti výroby výkovků a komponentů pro kolejová vozidla přímým pokračovatelem bývalé Vagonky Studénka...

Informace o úspěšně realizovaném projektu společnosti MSV Metal Studénka v rámci výzvy POVEZ. 

Celý článek zde »


 


Výfuky Tyll - případová studie multioborového vzdělávání

Společnost VÝFUKY TYLL s.r.o. byla založena v roce 1992 se sídlem v Kolíně. Již od svých počátků se zabývá výrobou výfuků a jejich příslušenství...

Vzorový příklad schváleného projektu v rámci výzvy Podpory odborného vzdělávání zaměstnanců POVEZ.

Celý článek zde »


 


Ron Software - případová studie multioborového vzdělávání

Společnost RON Software, spol. s.r.o. byla založena v roce 1992 se sídlem v Karviné. Specializuje se na vývoj a prodej informačních systémů pro personální oddělení...

Přečtěte si příklad úspěšně schváleného projektu v rámci výzvy Podpory odborného vzdělávání zaměstnanců POVEZ.

Celý článek zde »


 


MSV METAL Studénka - představení společnosti

Lokalita - Moravskoslezký kraj

"Zkoumáme, vyvíjíme, inovujeme" – Takto zněl název článku z května 2015, který je uveden v pravidelném zpravodaji společnosti MSV Metal Studénka, a.s.

Zjistěte čím je zpravodaj MSV Metal pro nás v Business Innovation důležitý.

Celý článek zde »


 


ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. - představení společnosti

V dubnu Vám přinášíme slavnostní otevření práškové lakovny společnosti ISMM Production and Business Cooperation s.r.o.

Přečtěte si další zajímavý příběh rostoucí firmy úspěšné na mezinárodním trhu.

Celý článek zde »


 


SAVO - klempířské potřeby - představení společnosti

Praktická dotační zkušenost z mladé dynamické firmy, která dokázala se svými kvalitními produkty uspět v mezinárodní konkurenci a úspěšně využívá dotační nástroje. Ve spolupráci s naší společností a agenturou CzechInvest zrealizovala projekt v programu ROZVOJ  pro pořízení drahé technologie výroby svodových kolen.


Přečtěte si další zajímavý příběh rostoucí firmy úspěšné na mezinárodním trhu.

Celý článek zde »


 


TigTech - představení společnosti

Lokalita - Moravskoslezký kraj (Opava)

Přinášíme Vám praktickou dotační zkušenost z mladé dynamické firmy, která dokázala se svými kvalitními produkty uspět v mezinárodní konkurenci a úspěšně využívá dotační nástroje, které ji v podnikání pomáhají. Ve spolupráci s naší společností a agenturou CzechInvest zrealizovala dva projekty v programech ROZVOJ. 

Dotace EU

Spolčenost TigTech je malou, pružnou a dynamicky se rozvíjející společností, která se od začátku působení na trhu zaměřila na svařování kovů, především hliníku a jeho slitin.

Celý článek zde »


 


CASAL COVO - představení společnosti

Lokalita - Moravskoslezký kraj (Pržno, okres Frýdek - Místek)

Přinášíme Vám praktickou dotační zkušenost z malé firmy, která dokázala se svými kvalitními produkty uspět v mezinárodní konkurenci a využila již dvou dotačních nástrojů, které ji v podnikání pomáhají. Ve spolupráci s naší společností a agenturou CzechInvest zrealizovala dva projekty v programech ROZVOJ (nákup technologií) a NEMOVITOSTECH (rekonstrukce výrobního závodu).

Společnost CASAL KOVO s.r.o. se řadí mezi společnosti, které využili našich služeb opakovaně. Jsme velmi rádi, že můžeme být u toho, jak se firma posouvá směrem kupředu a modernizuje výrobní zázemí, včetně nákupu výrobních technologií.

Celý článek zde »


 


NOVOGEAR spol. s r.o. - představení společnosti

Lokalita - Moravskoslezký kraj (Frýdek - Místek)

Mezi naše významné zákazníky patří společnost NOVOGEAR spol. s r.o., která využívá našich služeb již druhým rokem. Během této doby společnost zrealizovala několik významných projektů, jež napomohly a stále napomáhají k rozvoji potenciálu a konkurenceschopnosti firmy.


Jednatelem společnosti je pan Marián  Jauernik, který v následujícím interview představí společnost a podělí se o své zkušenosti a postřehy s podnikáním.

Celý článek zde »


 


 
 

2020
12/03

Seznam plánovaných výzev na rok 2020 Dotace na rok 2020 jsou zaměřeny především na inovace, vývoj a digitalizaci firem. Začínající podnikatelé si ovšem mohou z dotací pořídit také výrobní technologie. Více zde

 

2019
22/10

Dotace na výzkum a vývoj Jste podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí do výroby a následně na trh inovované výrobky, technologie nebo služby či uvažuje o zlepšení organizačních nebo marketingových firemních procesů? Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové...

 

2018
08/10

Příjem žádosti pro výzvu Inovace a Potenciál Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity a patřit tak do skupiny podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum a vývoj? Pokud ano, je pro Vás určen program Potenciál. Jste-li podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí...

 

2018
15/08

Plánované vyhlášení Výzvy na ICT a sdílené služby Máte v plánu vytvořit nové softwarové řešení? V tom případě je pro Vás určen program ICT a sdílené služby - Tvorba nových IS/ICT řešení. Vyhlášení výzvy je naplánováno na listopad 2018. Více informací v odkazu:

 
 
  • Rychlé vyřízení podkladů k dotaci
  • Garance administrativní správnosti
  • Vysoká úspěšnost podaných žádostí
  • Kompletní dotační management
 
"Byli jsme spokojeni s velice vstřícným přístupem, kolektivu Vaší firmy. Velice rádi bychom do budoucna dále s Vámi spolupracovali." Josef Janyška / JANYŠKOVÁ s.r.o.
 
 
Zadejte email a získejte tipy a triky:
 
 
Stodolní 835/17
Moravská Ostrava, Česká Republika

+420 725 534 680
info@dotace-kvalitne.cz
2016 | BUSINESS INNOVATION