Více o BUSINESS INNOVATION s.r.o.

Historie naší firmy:

BÚvodní logo - více o násUSINESS INNOVATION s.r.o. je dynamickou společností, která dlouhodobě poskytuje kvalitní a komplexní služby při přípravě a realizaci projektů pro dotace EU, s dlouholetou zkušeností jednotlivých pracovníků a to již od roku 2006.

Aktuálně se o Vás stará více než 5 profesionálů a další externí specialisté společnosti, což zaručuje flexibilitu, dostatečnou kapacitu pro velké projekty a také výborný poměr ceny a kvality služeb. Komplexní portfolio služeb naší firmy zahrnuje poradenství v rámci celého projektového cyklu. Jsme Vaším průvodcem, rádcem a oporou ve světě dotací EU.

Primárním cílem naší společnosti je přinášet klientům přidanou hodnotu ve snížení administrativní náročnosti, zvýšení objemu získaných finančních prostředků a bezproblémového čerpání dotací, včetně vyúčtování dotace a posledních monitorovacích zpráv v rámci udržitelnosti dotace.

Co umíme:

Náš tým spolupracoval na přípravě celé řady významných investičních projektů našich zákazníků. Mezi naše zákazníky patří velké i malé společnosti, z oblasti zpracovatelského průmyslu, stavebnictví, strojírenství, IT i obchodu. Nepoužíváme dvojí metr. Naším cílem je budouvat dlouhodobé vztahy s našimi zákaníky, proto ke všem zákazníkům a projektům přistupujeme se stejnou pečlivostí a důležitostí. Náš tým je složen ze specialistů v daných oborech, kteří mají významnou roli v rozvoji profesního a podnikatelského života firem na území celé ČR. Dlouhodobě spolupracujeme s našimi partnery, jimiž jsou poradci ekonomičtí a finanční, projektoví manažeři a odborní pracovníci řídích orgánů jako jsou např. Czechinvest, Regionální rady, a také Ministerstva ČR.

Naše vize:

Stát se přední poradenskou firmu v oblasti dotací a úvěrů z EU v ČR.

Naše mise:

Zajistit dotace EU a finanacování všem subjektům, které mají nárok na čerpání financí.

Naše firma ctí zásady integrity:

Zásadně nesdělujeme informace o našich klientech ať už potencionálních, stávajících či minulých bez jejich výslovného souhlasu.

Jsme vázáni etickým kodexem člena krajské Hospodářské komory ČR.

Za výsledky naší práce neseme plnou odpovědnost finanční, materiální a morální.

 
 

2021
29/03

Nové programové období 2021-2027 a jeho výzvy V roce 2021 začalo nové dotační období s programem, který má název OP TAK, ten poběží v letech 2021-2027. Výzvy v tomto programu budou vyhlášeny koncem letošního roku. Mezitím dobíhají výzvy z OP PIK. Jejich aktuální seznam naleznete

 

2020
12/03

Seznam plánovaných výzev na rok 2020 Dotace na rok 2020 jsou zaměřeny především na inovace, vývoj a digitalizaci firem. Začínající podnikatelé si ovšem mohou z dotací pořídit také výrobní technologie. Více zde

 

2019
22/10

Dotace na výzkum a vývoj Jste podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí do výroby a následně na trh inovované výrobky, technologie nebo služby či uvažuje o zlepšení organizačních nebo marketingových firemních procesů? Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové...

 

2018
08/10

Příjem žádosti pro výzvu Inovace a Potenciál Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity a patřit tak do skupiny podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum a vývoj? Pokud ano, je pro Vás určen program Potenciál. Jste-li podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí...

 
 
  • Rychlé vyřízení podkladů k dotaci
  • Garance administrativní správnosti
  • Vysoká úspěšnost podaných žádostí
  • Kompletní dotační management
 
"Byli jsme spokojeni s velice vstřícným přístupem, kolektivu Vaší firmy. Velice rádi bychom do budoucna dále s Vámi spolupracovali." Josef Janyška / JANYŠKOVÁ s.r.o.
 
 
Zadejte email a získejte tipy a triky:
 
 
Stodolní 835/17
Moravská Ostrava, Česká Republika

+420 725 534 680
info@dotace-kvalitne.cz
2016 | BUSINESS INNOVATION