Více o BUSINESS INNOVATION s.r.o.

Historie naší firmy:

BÚvodní logo - více o násUSINESS INNOVATION s.r.o. je dynamickou společností, která dlouhodobě poskytuje kvalitní a komplexní služby při přípravě a realizaci projektů pro dotace EU, s dlouholetou zkušeností jednotlivých pracovníků a to již od roku 2006.

Aktuálně se o Vás stará více než 5 profesionálů a další externí specialisté společnosti, což zaručuje flexibilitu, dostatečnou kapacitu pro velké projekty a také výborný poměr ceny a kvality služeb. Komplexní portfolio služeb naší firmy zahrnuje poradenství v rámci celého projektového cyklu. Jsme Vaším průvodcem, rádcem a oporou ve světě dotací EU.

Primárním cílem naší společnosti je přinášet klientům přidanou hodnotu ve snížení administrativní náročnosti, zvýšení objemu získaných finančních prostředků a bezproblémového čerpání dotací, včetně vyúčtování dotace a posledních monitorovacích zpráv v rámci udržitelnosti dotace.

Co umíme:

Náš tým spolupracoval na přípravě celé řady významných investičních projektů našich zákazníků. Mezi naše zákazníky patří velké i malé společnosti, z oblasti zpracovatelského průmyslu, stavebnictví, strojírenství, IT i obchodu. Nepoužíváme dvojí metr. Naším cílem je budouvat dlouhodobé vztahy s našimi zákaníky, proto ke všem zákazníkům a projektům přistupujeme se stejnou pečlivostí a důležitostí. Náš tým je složen ze specialistů v daných oborech, kteří mají významnou roli v rozvoji profesního a podnikatelského života firem na území celé ČR. Dlouhodobě spolupracujeme s našimi partnery, jimiž jsou poradci ekonomičtí a finanční, projektoví manažeři a odborní pracovníci řídích orgánů jako jsou např. Czechinvest, Regionální rady, a také Ministerstva ČR.

Naše vize:

Stát se přední poradenskou firmu v oblasti dotací a úvěrů z EU v ČR.

Naše mise:

Zajistit dotace EU a finanacování všem subjektům, které mají nárok na čerpání financí.

Naše firma ctí zásady integrity:

Zásadně nesdělujeme informace o našich klientech ať už potencionálních, stávajících či minulých bez jejich výslovného souhlasu.

Jsme vázáni etickým kodexem člena krajské Hospodářské komory ČR.

Za výsledky naší práce neseme plnou odpovědnost finanční, materiální a morální.

 
 

2018
05/04

ICT a sdílené služby Chcete vytvořit moderní digitální služby, aplikace a firmware např. v oblasti komunikace, zábavy, obchodování, vzdělávání, zdravotnictví aj.? V tom případě je pro Vás určená výzva ICT a sdílené služby, jejíž vyhlášení očekáváme v červnu tohoto roku. Výzva bude...

 

2017
16/11

NOVINKA VÝZVA TECHNOLOGIE PRŮMYSL 4.0 V prosinci bude vyhlášena výzva na technologie v nové podobě. Výzva bude zaměřena na zvyšování digitální úrovně a akcelerování digitální transformace malých a středních podniků. Více informací ZDE

 

2017
11/02

DOTACE NA TECHNOLOGIE V OSTRAVĚ A OLOMOUCI Od března poběží příjem žádosti na technologie a potenciál v Moravskoslezkém a Olomouckém kraji. Dotace bude dosahovat výše 45% pro malý podnik. Pořídit bude možné technologie na výrobu především inovovaných produktů. Pomůžeme vám s přípravou podnikatelských záměrů.

 

2016
14/11

Vyhlášení dotačních výzev 2016: TECHNOLOGIE A POTENCIÁL V pátek 11.11.2016 byly vyhlášeny dvě výzvy v programu TECHNOLGOE a jedna výzva v programu POTENCIÁL. Více informací v článku ODKAZ ZDE

 
 
  • Rychlé vyřízení podkladů k dotaci
  • Garance administrativní správnosti
  • Vysoká úspěšnost podaných žádostí
  • Kompletní dotační management
 
"Na Business innovation se nám nejvíce líbila rychlost a profesionalita, se kterou nás provedli velice náročným procesem dotace a administrativy..." Jan Kufel / NET sign s.r.o.
 
 
Zadejte email a získejte tipy a triky:
 
 
Stodolní 835/17
Moravská Ostrava, Česká Republika

+420 725 534 680
info@dotace-kvalitne.cz
2016 | BUSINESS INNOVATION