Více o BUSINESS INNOVATION s.r.o.

Historie naší firmy:

BÚvodní logo - více o násUSINESS INNOVATION s.r.o. je dynamickou společností, která dlouhodobě poskytuje kvalitní a komplexní služby při přípravě a realizaci projektů pro dotace EU, s dlouholetou zkušeností jednotlivých pracovníků a to již od roku 2006.

Aktuálně se o Vás stará více než 5 profesionálů a další externí specialisté společnosti, což zaručuje flexibilitu, dostatečnou kapacitu pro velké projekty a také výborný poměr ceny a kvality služeb. Komplexní portfolio služeb naší firmy zahrnuje poradenství v rámci celého projektového cyklu. Jsme Vaším průvodcem, rádcem a oporou ve světě dotací EU.

Primárním cílem naší společnosti je přinášet klientům přidanou hodnotu ve snížení administrativní náročnosti, zvýšení objemu získaných finančních prostředků a bezproblémového čerpání dotací, včetně vyúčtování dotace a posledních monitorovacích zpráv v rámci udržitelnosti dotace.

Co umíme:

Náš tým spolupracoval na přípravě celé řady významných investičních projektů našich zákazníků. Mezi naše zákazníky patří velké i malé společnosti, z oblasti zpracovatelského průmyslu, stavebnictví, strojírenství, IT i obchodu. Nepoužíváme dvojí metr. Naším cílem je budouvat dlouhodobé vztahy s našimi zákaníky, proto ke všem zákazníkům a projektům přistupujeme se stejnou pečlivostí a důležitostí. Náš tým je složen ze specialistů v daných oborech, kteří mají významnou roli v rozvoji profesního a podnikatelského života firem na území celé ČR. Dlouhodobě spolupracujeme s našimi partnery, jimiž jsou poradci ekonomičtí a finanční, projektoví manažeři a odborní pracovníci řídích orgánů jako jsou např. Czechinvest, Regionální rady, a také Ministerstva ČR.

Naše vize:

Stát se přední poradenskou firmu v oblasti dotací a úvěrů z EU v ČR.

Naše mise:

Zajistit dotace EU a finanacování všem subjektům, které mají nárok na čerpání financí.

Naše firma ctí zásady integrity:

Zásadně nesdělujeme informace o našich klientech ať už potencionálních, stávajících či minulých bez jejich výslovného souhlasu.

Jsme vázáni etickým kodexem člena krajské Hospodářské komory ČR.

Za výsledky naší práce neseme plnou odpovědnost finanční, materiální a morální.

 
 

2018
08/10

Příjem žádosti pro výzvu Inovace a Potenciál Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity a patřit tak do skupiny podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum a vývoj? Pokud ano, je pro Vás určen program Potenciál. Jste-li podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí...

 

2018
15/08

Plánované vyhlášení Výzvy na ICT a sdílené služby Máte v plánu vytvořit nové softwarové řešení? V tom případě je pro Vás určen program ICT a sdílené služby - Tvorba nových IS/ICT řešení. Vyhlášení výzvy je naplánováno na listopad 2018. Více informací v odkazu:

 

2018
16/07

Aktuálně vyhlášené výzvy Potenciál a Inovace Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity a patřit tak do skupiny podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum a vývoj? Pokud ano, je pro Vás určen program Potenciál. Jste-li podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí...

 

2018
05/04

ICT a sdílené služby Chcete vytvořit moderní digitální služby, aplikace a firmware např. v oblasti komunikace, zábavy, obchodování, vzdělávání, zdravotnictví aj.? V tom případě je pro Vás určená výzva ICT a sdílené služby, jejíž vyhlášení očekáváme v červnu tohoto roku. Výzva bude...

 
 
  • Rychlé vyřízení podkladů k dotaci
  • Garance administrativní správnosti
  • Vysoká úspěšnost podaných žádostí
  • Kompletní dotační management
 
"Kluci z BI jsou prostě super..." Jan Tkáč / AVE Soft
 
 
Zadejte email a získejte tipy a triky:
 
 
Stodolní 835/17
Moravská Ostrava, Česká Republika

+420 725 534 680
info@dotace-kvalitne.cz
2016 | BUSINESS INNOVATION