Úsporné refinancování současných firemních úvěrů

ÚVODNÍ ANALÝZA RATINGU A NABÍDKA JE ZCELA ZDARMA

Současné tržní situace na poli historicky mimořádně nízkých úrokových sazeb již využila či využívá velká skupina firem a podnikatelů, kteří již mají nějaký čas v běhu své firemní úvěry, které byly sjednány dříve v minulých letech, a které budou splatné až třeba za rok či za několik dalších let.  

Jedná se především o úvěry investiční nebo provozní, ale též i jiné bankovní produkty.

Podobně jako u sjednávání zcela nových firemních úvěrů, i zde je dobré si uvědomit, že úrokový náklad je náklad jako každý jiný  (mzdový, materiálový, apod.).  A že úvěrový vztah s bankou bývá v mnoha případech obchodním vztahem na více či mnoho let. A že tak každá firma z pozice dobrého hospodáře může na těchto svých úrokových nákladech opravdu uspořit velmi významné peněžní prostředky, které pak může použít následně kdekoliv jinde.

Navíc, každá firma nebo podnikatel, který aktivně využije současné příležitosti na refinancování svých dnešních podnikatelských úvěrů uspoří tím své firmě jednak nemalé úrokové náklady, ale také tímto i souběžně automaticky získává před konkurencí i lepší hospodářskou obchodní pozic a to především na poli možnosti nabídky nižších nabízených cen.

Neváhejte s refinancováním – dnešní velmi nízké úrokové sazby nebudou trvat věčně.

Zkuste si nechat od nás předložit nezávaznou úvěrovou nabídku na opravdu efektivní a finančně úsporné refinancování Vaší společnosti i pro další roky.

Naše nabídka je vždy vybírána jako ta finančně nejlepší z úvěrových nabídek několika různých bank, tedy nikoliv pouze z jedné jediné nabízené Vaší současnou bankou.

Proč dále přeplácet bance hodně peněz, když vůbec nemusíte ? 

Zhodnocení vaší finanční a projektové situace  provedeme zcela zdarma. Neplaťte zbytečně vyšší úroky !!!

S naší zcela nezávaznou refinanční úvěrovou nabídkou nemůžete nic ztratit - jenom získat !

 CO SLUŽBA OBSAHUJE? 

HLAVNÍ VÝHODY SPOLUPRÁCE:

 
 
Jméno / příjmení: E-mail: Telefon:
Název firmy: IČ: Město:
Váš dotaz:    
   
 
 

2020
12/03

Seznam plánovaných výzev na rok 2020 Dotace na rok 2020 jsou zaměřeny především na inovace, vývoj a digitalizaci firem. Začínající podnikatelé si ovšem mohou z dotací pořídit také výrobní technologie. Více zde

 

2019
22/10

Dotace na výzkum a vývoj Jste podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí do výroby a následně na trh inovované výrobky, technologie nebo služby či uvažuje o zlepšení organizačních nebo marketingových firemních procesů? Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové...

 

2018
08/10

Příjem žádosti pro výzvu Inovace a Potenciál Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity a patřit tak do skupiny podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum a vývoj? Pokud ano, je pro Vás určen program Potenciál. Jste-li podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí...

 

2018
15/08

Plánované vyhlášení Výzvy na ICT a sdílené služby Máte v plánu vytvořit nové softwarové řešení? V tom případě je pro Vás určen program ICT a sdílené služby - Tvorba nových IS/ICT řešení. Vyhlášení výzvy je naplánováno na listopad 2018. Více informací v odkazu:

 
 
  • Rychlé vyřízení podkladů k dotaci
  • Garance administrativní správnosti
  • Vysoká úspěšnost podaných žádostí
  • Kompletní dotační management
 
"Kluci z BI jsou prostě super..." Jan Tkáč / AVE Soft
 
 
Zadejte email a získejte tipy a triky:
 
 
Stodolní 835/17
Moravská Ostrava, Česká Republika

+420 725 534 680
info@dotace-kvalitne.cz
2016 | BUSINESS INNOVATION