Úsporné refinancování současných firemních úvěrů

ÚVODNÍ ANALÝZA RATINGU A NABÍDKA JE ZCELA ZDARMA

Současné tržní situace na poli historicky mimořádně nízkých úrokových sazeb již využila či využívá velká skupina firem a podnikatelů, kteří již mají nějaký čas v běhu své firemní úvěry, které byly sjednány dříve v minulých letech, a které budou splatné až třeba za rok či za několik dalších let.  

Jedná se především o úvěry investiční nebo provozní, ale též i jiné bankovní produkty.

Podobně jako u sjednávání zcela nových firemních úvěrů, i zde je dobré si uvědomit, že úrokový náklad je náklad jako každý jiný  (mzdový, materiálový, apod.).  A že úvěrový vztah s bankou bývá v mnoha případech obchodním vztahem na více či mnoho let. A že tak každá firma z pozice dobrého hospodáře může na těchto svých úrokových nákladech opravdu uspořit velmi významné peněžní prostředky, které pak může použít následně kdekoliv jinde.

Navíc, každá firma nebo podnikatel, který aktivně využije současné příležitosti na refinancování svých dnešních podnikatelských úvěrů uspoří tím své firmě jednak nemalé úrokové náklady, ale také tímto i souběžně automaticky získává před konkurencí i lepší hospodářskou obchodní pozic a to především na poli možnosti nabídky nižších nabízených cen.

Neváhejte s refinancováním – dnešní velmi nízké úrokové sazby nebudou trvat věčně.

Zkuste si nechat od nás předložit nezávaznou úvěrovou nabídku na opravdu efektivní a finančně úsporné refinancování Vaší společnosti i pro další roky.

Naše nabídka je vždy vybírána jako ta finančně nejlepší z úvěrových nabídek několika různých bank, tedy nikoliv pouze z jedné jediné nabízené Vaší současnou bankou.

Proč dále přeplácet bance hodně peněz, když vůbec nemusíte ? 

Zhodnocení vaší finanční a projektové situace  provedeme zcela zdarma. Neplaťte zbytečně vyšší úroky !!!

S naší zcela nezávaznou refinanční úvěrovou nabídkou nemůžete nic ztratit - jenom získat !

 CO SLUŽBA OBSAHUJE? 

HLAVNÍ VÝHODY SPOLUPRÁCE:

 
 
Jméno / příjmení: E-mail: Telefon:
Název firmy: IČ: Město:
Váš dotaz:    
   
 
 

2018
05/04

ICT a sdílené služby Chcete vytvořit moderní digitální služby, aplikace a firmware např. v oblasti komunikace, zábavy, obchodování, vzdělávání, zdravotnictví aj.? V tom případě je pro Vás určená výzva ICT a sdílené služby, jejíž vyhlášení očekáváme v červnu tohoto roku. Výzva bude...

 

2017
16/11

NOVINKA VÝZVA TECHNOLOGIE PRŮMYSL 4.0 V prosinci bude vyhlášena výzva na technologie v nové podobě. Výzva bude zaměřena na zvyšování digitální úrovně a akcelerování digitální transformace malých a středních podniků. Více informací ZDE

 

2017
11/02

DOTACE NA TECHNOLOGIE V OSTRAVĚ A OLOMOUCI Od března poběží příjem žádosti na technologie a potenciál v Moravskoslezkém a Olomouckém kraji. Dotace bude dosahovat výše 45% pro malý podnik. Pořídit bude možné technologie na výrobu především inovovaných produktů. Pomůžeme vám s přípravou podnikatelských záměrů.

 

2016
14/11

Vyhlášení dotačních výzev 2016: TECHNOLOGIE A POTENCIÁL V pátek 11.11.2016 byly vyhlášeny dvě výzvy v programu TECHNOLGOE a jedna výzva v programu POTENCIÁL. Více informací v článku ODKAZ ZDE

 
 
  • Rychlé vyřízení podkladů k dotaci
  • Garance administrativní správnosti
  • Vysoká úspěšnost podaných žádostí
  • Kompletní dotační management
 
"Byli jsme spokojeni s velice vstřícným přístupem, kolektivu Vaší firmy. Velice rádi bychom do budoucna dále s Vámi spolupracovali." Josef Janyška / JANYŠKOVÁ s.r.o.
 
 
Zadejte email a získejte tipy a triky:
 
 
Stodolní 835/17
Moravská Ostrava, Česká Republika

+420 725 534 680
info@dotace-kvalitne.cz
2016 | BUSINESS INNOVATION