Úsporné refinancování současných firemních úvěrů

ÚVODNÍ ANALÝZA RATINGU A NABÍDKA JE ZCELA ZDARMA

Současné tržní situace na poli historicky mimořádně nízkých úrokových sazeb již využila či využívá velká skupina firem a podnikatelů, kteří již mají nějaký čas v běhu své firemní úvěry, které byly sjednány dříve v minulých letech, a které budou splatné až třeba za rok či za několik dalších let.  

Jedná se především o úvěry investiční nebo provozní, ale též i jiné bankovní produkty.

Podobně jako u sjednávání zcela nových firemních úvěrů, i zde je dobré si uvědomit, že úrokový náklad je náklad jako každý jiný  (mzdový, materiálový, apod.).  A že úvěrový vztah s bankou bývá v mnoha případech obchodním vztahem na více či mnoho let. A že tak každá firma z pozice dobrého hospodáře může na těchto svých úrokových nákladech opravdu uspořit velmi významné peněžní prostředky, které pak může použít následně kdekoliv jinde.

Navíc, každá firma nebo podnikatel, který aktivně využije současné příležitosti na refinancování svých dnešních podnikatelských úvěrů uspoří tím své firmě jednak nemalé úrokové náklady, ale také tímto i souběžně automaticky získává před konkurencí i lepší hospodářskou obchodní pozic a to především na poli možnosti nabídky nižších nabízených cen.

Neváhejte s refinancováním – dnešní velmi nízké úrokové sazby nebudou trvat věčně.

Zkuste si nechat od nás předložit nezávaznou úvěrovou nabídku na opravdu efektivní a finančně úsporné refinancování Vaší společnosti i pro další roky.

Naše nabídka je vždy vybírána jako ta finančně nejlepší z úvěrových nabídek několika různých bank, tedy nikoliv pouze z jedné jediné nabízené Vaší současnou bankou.

Proč dále přeplácet bance hodně peněz, když vůbec nemusíte ? 

Zhodnocení vaší finanční a projektové situace  provedeme zcela zdarma. Neplaťte zbytečně vyšší úroky !!!

S naší zcela nezávaznou refinanční úvěrovou nabídkou nemůžete nic ztratit - jenom získat !

 CO SLUŽBA OBSAHUJE? 

HLAVNÍ VÝHODY SPOLUPRÁCE:

 
 
Jméno / příjmení: E-mail: Telefon:
Název firmy: IČ: Město:
Váš dotaz:    
   
 
 

2017
11/02

DOTACE NA TECHNOLOGIE V OSTRAVĚ A OLOMOUCI Od března poběží příjem žádosti na technologie a potenciál v Moravskoslezkém a Olomouckém kraji. Dotace bude dosahovat výše 45% pro malý podnik. Pořídit bude možné technologie na výrobu především inovovaných produktů. Pomůžeme vám s přípravou podnikatelských záměrů.

 

2016
14/11

Vyhlášení dotačních výzev 2016: TECHNOLOGIE A POTENCIÁL V pátek 11.11.2016 byly vyhlášeny dvě výzvy v programu TECHNOLGOE a jedna výzva v programu POTENCIÁL. Více informací v článku ODKAZ ZDE

 

2016
25/10

Vyhlášení dotačních výzev 2016 Po dlouhém očekávání byly v pondělí 24. 10. 2016 vyhlášeny výzvy Nemovitosti, Školicí střediska, Marketing a ICT a sdílené služby. ODKAZ ZDE

 

2016
09/08

Navýšení alokací u TECHNOLOGIÍ na 3 mld. a u ICT na 2,25 mld Oznámení Řídicího orgánu OP PIK o navýšení alokací výzev Technologie III, ICT a sdílené služby I Řídicí orgán OP PIK rozhodl na základě výrazného převisu kvalitních projektů v níže uvedených kolových výzvách k předkládání projektů a s ohledem na usnesení...

 
 
  • Rychlé vyřízení podkladů k dotaci
  • Garance administrativní správnosti
  • Vysoká úspěšnost podaných žádostí
  • Kompletní dotační management
 
"Velmi dobrá komunikace, vlídné zacházení, ověřený společný názor na velmi podivný přístup ÚP KA..." Vaclav Strakos / AGRO-EKO
 
 
Zadejte email a získejte tipy a triky:
 
 
Stodolní 835/17
Moravská Ostrava, Česká Republika

+420 725 534 680
info@dotace-kvalitne.cz
2016 | BUSINESS INNOVATION