Finanční služby

Jak asi možná víte, v současnosti dosahují úrokové sazby u bank svých nejnižších hodnot v celé dlouhé historii.

Mnohé firmy a podnikatelé využívají této mimořádné tržní příležitosti buď k úvěrovému financování svých zcela nových, či z minulosti odložených investic. Anebo ji efektivně využijí pro sjednání nových provozních úvěrů, úrokově mnohem výhodnějších, které pak v důsledku zákonitě snižují cenu nabízeného zboží či služeb, a především přinášejí firmě nemalé úspory na poli každoměsíčně vynakládaných úrokových nákladů.

Naše společnost vychází pružně vstříc této aktuální tržní situaci a nabízí a plně i vyřizuje pro firmy a podnikatele služby zejména v těchto třech oblastech:

Dlouhodobě spolupracujeme v této oblasti se zkušenými odborníky, kteří se na trhu každodenně pohybují a výborně orientují. Jedním z nich je Ing. Pavel Lazecký, který se zabývá kompletním vyřizováním řady různých finančních a bankovních produktů, pro firmy a podnikatele, již téměř 20 let.

Finanční audit provedeme zdarma, neplaťte zbytečně vyšší úroky !!!

25.2.2013 - Ing. Pavel Lazecký - Ekonomická prognóza Moravskoslezkého kraje pro rok 2013

10.6.2011 - Ing. Pavel Lazecký - Zvyšování DPH


 
 
Jméno / příjmení: E-mail: Telefon:
Název firmy: IČ: Město:
Váš dotaz:    
   
 
 

2018
08/10

Příjem žádosti pro výzvu Inovace a Potenciál Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity a patřit tak do skupiny podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum a vývoj? Pokud ano, je pro Vás určen program Potenciál. Jste-li podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí...

 

2018
15/08

Plánované vyhlášení Výzvy na ICT a sdílené služby Máte v plánu vytvořit nové softwarové řešení? V tom případě je pro Vás určen program ICT a sdílené služby - Tvorba nových IS/ICT řešení. Vyhlášení výzvy je naplánováno na listopad 2018. Více informací v odkazu:

 

2018
16/07

Aktuálně vyhlášené výzvy Potenciál a Inovace Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity a patřit tak do skupiny podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum a vývoj? Pokud ano, je pro Vás určen program Potenciál. Jste-li podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí...

 

2018
05/04

ICT a sdílené služby Chcete vytvořit moderní digitální služby, aplikace a firmware např. v oblasti komunikace, zábavy, obchodování, vzdělávání, zdravotnictví aj.? V tom případě je pro Vás určená výzva ICT a sdílené služby, jejíž vyhlášení očekáváme v červnu tohoto roku. Výzva bude...

 
 
  • Rychlé vyřízení podkladů k dotaci
  • Garance administrativní správnosti
  • Vysoká úspěšnost podaných žádostí
  • Kompletní dotační management
 
"Na Business innovation se nám nejvíce líbila rychlost a profesionalita, se kterou nás provedli velice náročným procesem dotace a administrativy..." Jan Kufel / NET sign s.r.o.
 
 
Zadejte email a získejte tipy a triky:
 
 
Stodolní 835/17
Moravská Ostrava, Česká Republika

+420 725 534 680
info@dotace-kvalitne.cz
2016 | BUSINESS INNOVATION